В Мінсоцполітики пояснили, в кого збільшиться пенсія з 1 березня

В Мінсоцполітики пояснили, в кого збільшиться пенсія з 1 березня
Читать на русском

Не можуть розраховувати на індексацію одержувачі трудових пенсій, яким вони були призначені у 2019 і 2020 році

Міністерство соціальної політики повідомило, що з 1 березня більшості з 11,3 млн нинішніх пенсіонерів знову підвищать пенсії, що стане другою автоматичною індексацією.

На індексацію пенсій можуть розраховувати пенсіонери, яким пенсії були призначені: за віком - 8,6 млн осіб (75,4%); по інвалідності - 1,4 млн осіб (12,8%); по втраті годувальника - 0,63 млн осіб. (5,7%); за вислугою років (медпрацівники та вчителі, які мають не менше 30 років стажу роботи за професією) - 0,619 млн осіб. (5,4%).

Пенсії не перерахують держслужбовцям; науковцям; помічникам народних депутатів; людям, які отримують максимальні пенсії (16 380 грн); тим, хто отримує спеціальні пенсії або довічне утримання (судді та прокурори, в тому числі судді - 3,3 тис. осіб); людям, які отримують соціальні пенсії, тобто не мають трудового стажу для призначення навіть мінімальної пенсії (1644 грн).

Не можуть розраховувати на індексацію одержувачі трудових пенсій, яким вони були призначені у 2019 і 2020 році, і працюючі пенсіонери всіх категорій.

Новини партнерів

Адвокати Порошенка оскаржили у п'яти інстанціях привід до суду
Суд визнав звільнення Насірова з посади голови ДФС протиправним