В Мінреінтеграції повідомили про колапс бюджетної і соціальної сфери на Донбасі

В Мінреінтеграції повідомили про колапс бюджетної і соціальної сфери на Донбасі
Читать на русском

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявили, що через закриття шахт на території окупованого Донбасу колапс бюджетної і соціальної сфери наближається.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявили, що через закриття шахт на території окупованого Донбасу колапс бюджетної і соціальної сфери наближається. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу відомства.

За інформацією Мінреінтеграції, місцеві жителі негативно сприймають реорганізацію вугільної галузі, яка призведе до закриття шахт і звільнення гірників.

В окремих районах Донецької області борги на ДП "Макіїввугілля" складають 210 млн рос. рублів, "Орджонікідзевугілля" - 350 млн рос. рублів, "Артемвугілля" - 267 млн рос. рублів, "Торезантрацит" - 370 млн рос. рублів.

"Поряд з боргами по зарплаті, вугільні підприємства накопичили мільярдні борги за відрахуваннями до бюджетів тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей України, що наближає колапс бюджетної і соціальної сфери", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, до Російської Федерації з початку окупації частини території Донбасу було вивезено майже 68 млн тонн вугілля.

Новини партнерів

Адвокат пояснив, що загрожує поліцейським-ґвалтівникам із Кагарлика
У Мінінфраструктури сказали, коли розпочнеться продаж залізничних квитків