В Мін'юсті анонсували нові позови України проти Росії

Денис Малюська
Читать на русском

Денис Малюська зазначив, що Київ подав проти Москви вже п'ять позовів.

Україна готує нові позови до міжнародних судів проти Російської Федерації. Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська в інтерв'ю виданню "Главком".

За словами голови Мін'юсту, на сьогоднішній день в судах п'ять позовів проти Росії і всі вона на стадії визначення належності, тобто суд має визначити свою компетентність щодо кожного позову.

“Міжнародні суди - це роки. Пришвидшити цей процес неможливо. Тому це триватиме роками. Але ж ми не відходимо назад. Зараз ми думаємо над обґрунтованістю і можливістю подання ще одного-двох позовів ближчим часом", - зазначив міністр.

Водночас, він не повідомив жодних деталей стосовно нових позовів, але підкреслив, що міністерство збирає відповідні докази.

"Ми зараз також намагаємося отримати юридичну підтримку з-за кордону. Юридичний спір в суді - це завжди питання вірогідності. Вона може бути більшою, або меншою, але ніколи не йдеться про гарантії. Тому я зараз не можу сказати, що ми гарантовано ці суди виграємо. Їх подання було обґрунтованим, шанси достатньо високі, щоб спробувати, - додав Малюська.

Коментарі

Новини партнерів

ООС: бойовики 12 разів порушували режим тиші на Донбасі
Кількість жертв коронавірусу з Китаю різко зросла