В мережі з'явився запис нібито прослушки Гончарука

В мережі з'явився запис нібито прослушки Гончарука
Читать на русском

Голос, схожий на голос Гончарука, просить допомогти йому пояснити Володимиру Зеленському на запланованій нараді з економічної політики, що відбувається з курсом

В мережу "злили" запис розмови, ймовірно, прем'єр-міністра України Олексія Гончарука з міністром фінансів Оксани Маркарової і заступник голови Національного банку України Катерини Рожкової. Запис був розміщений на каналі в YouTube.

"Історія як Олексій Гончарук, Оксана Маркарова, Яків Смолій, Катерина Рожкова, Юлія Ковалів збиралися на нараду до "тупого президента" Зеленського", - йдеться у підписі до ролика.

В записі заявлено, що розмова відбулась на нараді 16 грудня, де були присутні прем'єр-міністр Олексій Гончарук, голова Мінфіну Оксана Маркарова, глава НБУ Яків Смолій та його заступник Катерина Рожкова, а також заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів, які нібито виробляли пояснення для президента про причини зміцнення курсу гривні.

Голос, схожий на голос Гончарука, просить допомогти йому пояснити Володимиру Зеленському на запланованій нараді з економічної політики, що відбувається з курсом, внаслідок чого він зміцнюється, і чи є в бюджеті дірка в 50 млн гривень. при цьому, під час розмови прем'єр називає себе "профаном в економіці".

Новини партнерів

Парнас розповів, що Трамп погрожував заморозити всю допомогу Україні
Звільнений з полону журналіст Асєєв передав Зеленському списки полонених для майбутнього обміну