У Литві серед 50000 норок спалахнув COVID-19

У Литві серед 50000 норок спалахнув COVID-19
Читать на русском

У майбутньому власники норок планують знищувати заражених тварин.

У Литві на одній з ферм серед 50 тис тварин стався спалах коронавируса COVID-19. Про це повідомляє APnews cо посиланням на місцеві ЗМІ. Спалах стався на фермі компанії Fur Farm LT, де міститься близько 55 000 норок.

Осередок хвороби було зафіксовано на фермі компанії Fur Farm LT, де міститься близько 55 000 норок. З листопада 2020 року на фермі проводився постійний моніторинг тварин і співробітників на наявність COVID-19, але вперше позитивний результат серед тварин був отриманий 30 грудня. Представники компанії припускають, що джерелом зараження могли стати хворі коронавірусів працівники ферми.

21 грудня був виявлений перший випадок захворювання серед людей. Після цього на фермі були посилені заходи безпеки. Наразі компанія не планує масовий забій норок, однак 30 грудня було прийнято рішення умертвляти заражених тварин і тих, що могли підхопити інфекцію.

Також власники ферми у співпраці з Державною продовольчо-ветеринарною службою Литви почала розслідування стосовно того, як коронавірус проник на ферму.

Раніше APnews повідомляв, в Данії знищили сотні ферм з «коронавірусними» норками.

Новини партнерів

Зеленський встав на захист незареєстрованої китайської вакцини
У Кременчуці втопилося двоє дітей, їх тіла шукають 10 рятувальників