В КСУ "діти" Януковича, "племінники" Порошенко та "далекі родичі" Тимошенко - Зеленський

В КСУ "діти" Януковича, "племінники" Порошенко та "далекі родичі" Тимошенко - Зеленський
Читать на русском

Володимир Зеленський назвав справу стосовно голови КСУ Олександра Тупицького "великою операцією"

Президент Володимир Зеленський вважає, що Конституційним судом України користуються якісь приватні особи, поетом необхідна його перезавантаження. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави держави в інтерв'ю журналу "Фокус".

За його словами, Олександр Тупицький у світлі останніх подій повинен піти з поста глави КСУ.

"Я вважаю, Тупицький не може бути головою КС. Перезавантаження суду має розпочатися саме з цього. Я навіть не погрожую. Конфлікт з державою, конфлікт з суспільством, конфлікт з ВР, конфлікт з президентом. Мені здається, цього досить, щоб людина пішла. це нормальний чоловічий крок", - зазначив президент.

Крім того, він вважає, що в Україні замість Конституційного суду багато років працює "державно-приватне партнерство".

"Це коли є щось державне, але ним користуються якісь приватні структури. Тобто КС не є незалежним, хоча, згідно із законодавством, він повинен бути таким. Багато років на них, цих акціонерів КС, впливають гравці - як з бізнесу, так і з політики. Склад КС нам з вами зрозумілий - це як "діти" Віктора Януковича, так й "племінники" Петра Порошенка. Ще є "далекі родичі" Юлії Тимошенко. це правда, з якою ми живемо. За мою каденцію нових суддів в КС не призначали", - пояснив Зеленський.

Пі цьому він вказав, що просив Тупицького не чіпати "земельну, банківський, мовне питання", щоб не розколювати суспільство.

"Потім була історія з НАБУ. Після НАЗК ми знали, що буде далі - земля, мова, банки. Тобто все це - велика операція. Спеціальна вона чи ні, мене як президента не цікавить", - підсумував президент.

Як раніше повідомляв APnews, голову Конституційного суду України Олександра Тупицького викликали на допит в Офіс генпрокурора.

Новини партнерів

У Дніпрі водій маршрутки з пасажирами помер за кермом
Під Черкасами потонули двоє рибалок, намагаючись врятувати дівчинку