В комітеті Ради назвали можливі терміни завершення розгляду закону про ринок землі

В комітеті Ради назвали можливі терміни завершення розгляду закону про ринок землі
Читать на русском

Сольський вважає, що існує ймовірність, що депутати від опозиційних фракцій блокуватимуть трибуну парламенту

Голова аграрного комітету Микола Сольський повідомив, що Верховна Рада може завершити розгляд поправок до другого читання законопроекту про ринок землі у пленарний четвер, 19 березня, передає РБК-Україна.

"Допускати, я звичайно допускаю. Але це питання таке, яке залежить від дуже багатьох речей. Чисто математично, це можливо. Але досвід мені підказує, що математика ще жодного разу не спрацювала. Якби ніхто не заважав, якби інших загроз не виникало, там якихось, не знаю, довкола медичних та немедичних (загроз, - ред.)… Ми готуємось на вівторок далі розглядати правки, будемо розглядати їх максимально ефективно", - сказав він.

Крім того, Сольський вважає, що існує ймовірність, що депутати від опозиційних фракцій блокуватимуть трибуну парламенту або президію голови Верховної ради.

"Наскільки буде багато емоцій, блокування та інших речей. Це буде впливати само собою. Я ж думаю, що опозиційні партії теж до чогось готуються. У чому це буде проявлятись, швидше буде зрозуміло тільки в залі", - підкреслив голова аграрного комітету.

Як повідомляв APNEWS раніше, колишній депутат Верховної Ради Ігор Мосійчук заявив, що "Слуга Народу" хоче ухвалити закон про продаж української землі "без шуму і пилу" після того, як Кабінет міністрів введе карантин у зв’язку з поширенням світом епідемії коронавірусу по всій території України.

Новини партнерів

У МОЗ заявили, що не скасовуватимуть другий етап медреформи
МЗС дало українцям в Італії нові рекомендації