В Колумбії клуб не зміг виставити на матч 11 гравців через COVID-19 - в центрі захисту зіграв воротар. Відео

Команда не змогла дограти матч до кінця через травму.

Колумбійський клуб "Ріонегро Агілас" не зміг виставити на матч чемпіонату проти "Бояка Чіко" 11 гравців. Все через пандемію COVID-19. Про це APnews повідомляє з посиланням на Marca.

Справа в тому, що більша частина гравців "Агілас" заразилася на коронавірус, але прохання керівництва про перенесення гри відхилили. Таку позицію зайняв президент колумбійської ліги Фернандо Харамільо, який упевнений, що команда повинна виходити на матч незалежно від числа захворілих COVID-19.

У строю команди залишилися всього сім гравців. Причому місце в центрі захисту навіть довелося зайняти воротареві. І навіть незважаючи на такі проблеми, футболісти "Ріонегро Агілас" більше тайму утримували рахунок 0:0. Однак на 57-й хвилині гравці "Бояка Чіко" змогли відкрити рахунок.

До 80-ї хвилини рахунок уже став 3:0, але дограти зустріч командам не вдалося, оскільки один з гравців "Агілас" отримав травму і був змушений покинути поле. Зустріч зупинили, грунтуючись на правилах ФІФА - якщо на поле залишається шість гравців однієї команди, матч продовжувати не можна.

Раніше ми розповідали про два курйозних гола, які трапилися в Чехії і Марокко. Так, в матчі Кубка Чехії футболіст забив пенальті завдяки купині на футбольному полі. А в Марокко воротар ударом з-за меж штрафного забив гол у свої ворота.

Пентагон розробив "антиковідний" мікрочип, який розпізнає симптоми до появи вірусу