В Китаї пропагандист закликав нарощувати ядерний потенціал країни, щоб протистояти США

В Китаї пропагандист закликав нарощувати ядерний потенціал країни, щоб протистояти США
Читать на русском

І зазначив, що "Китай обіцяє не наступати першим, так як цінує і любить мир"

У Китаї закликали нарощувати ядерний потенціал для протистояння США. Про це APnews повідомляє на пост в Twitter Ху Сицзінь - головного редактора місцевого видання Global Times.

"Я написав в китайських соціальних мережах, що Китаю необхідно збільшити кількість своїх ядерних боєголовок до понад 1000, щоб посилити ядерне стримування, з огляду на зростаючі стратегічні амбіції США і імпульси щодо Китаю", - написав Ху Сицзінь.

Також він повідомив, що його пост набрав понад 60 тисяч лайків. І зазначив, що "Китай обіцяє не наступати першим, так як цінує і любить мир".

Ху Сицзінь відомий світові як найжорсткіший журналіст Китаю. Як повідомляє Reuters, саме видання є партійним засобом масової інформації. Через Global Times правляча комуністична партія Китаю поширює ідеї і направляє громадську думку.

Повідомляється, що в локальній соцмережі Китаю Ху Сицзінь написав, що "запас повинен включати не менше 100 стратегічних ракет DF-41 - новітній клас міжконтинентальних ракет, здатних вразити континентальну частину Сполучених Штатів".

"Не думайте, що ядерні боєголовки в мирний час не приносять користі. Ми мовчки використаємо їх, щоб сформувати ставлення американської еліти до нас", - звернувся до китайських громадян у локальній соцмережі Ху Сицзінь.

Раніше APnews писав, що конфлікт держав особливо загострився після того, як США стали звинувачувати Китай у пандемії і в тому, що вони приховують дані про спалах інфекції.

Читайте також:
Трамп звинувачує Китай у поширенні коронавірусу, щоб дискредитувати демократів і перемогти на виборах, - політолог

Новини партнерів

З огляду на бекграунд Саакашвілі - 50%, що все закінчиться скандалом із Зеленським - політолог
Кабмін дозволив, а Кличко – ні. Торгові центри у Києві не відкриються з 11 травня