В Києві з 23 березня пасажирів будуть перевозити тільки за перепустками

В Києві з 23 березня пасажирів будуть перевозити тільки за перепустками
Читать на русском

Схеми нових маршрутів будуть опубліковані вже сьогодні.

У Києві з 23 березня громадський транспорт буде перевозити пасажирів виключно за перепустками. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, будуть перевозитися лише медпрацівники, рятувальники, правоохоронці, працівники продуктових магазинів, аптек і стратегічних підприємств.

"З понеділка, 23 березня, громадський транспорт буде перевозити виключно тих пасажирів, які їдуть на підприємства, які забезпечують критичні сфери життя міста: медпрацівників, рятувальники, правоохоронці, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Їздити в транспорті вони зможуть виключно за наявності перепустки. Для таких перевезень розроблені маршрути для громадського транспорту, схеми яких будуть опубліковані вже сьогодні", - повідомив Кличко.

За словами Кличка, інші громадяни користуватися пасажирським транспортом на час обмежень не зможуть. А самі перепустки вже передають на усі необхідні підприємства.

Як повідомляв APnews раніше, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про припинення пасажирських перевезень у Києві з неділі, 22 березня.

Новини партнерів

80% з хворих коронавірусом перенесуть його легко, - Ляшко
Зеленський планує запуск телеуроків для школярів, які зараз на карантині