В Києві госпіталізували хворого на коронавірус пенсіонера Міноборони

В Києві госпіталізували хворого на коронавірус пенсіонера Міноборони
Читать на русском

Пенсіонер звернувся до центру зі скаргами на стан здоров’я у вівторок, 17 березня.

До Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" в Києві був прийнятий пенсіонер Міністерства оборони України з підозрою на коронавірус. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Медичних сил Збройних Сил України на своїй сторінці у Facebook.

Пенсіонер звернувся до центру зі скаргами на стан здоров’я у вівторок, 17 березня. Пацієнт розповів, що контактував зі своїм другом, у якого начебто було ГРЗ, і до якого нещодавно приїздили діти, які мешкають за кордоном.

Військовому пенсіонеру провели два експрес-тести щодо перевірки на можливе захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, один з яких дав позитивний результат.

"На даний час хворого ізольовано у спеціальному боксі клініки інфекційних захворювань "ГВКГ". Для підтвердження попереднього діагнозу у нього взято біологічні проби на захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, які відправлено до Київського міського лабораторного центру. Результати досліджень надійдуть до військового госпіталю протягом трьох робочих днів", - йдеться у повідомленні.

Наразі стан здоров’я пацієнта задовільний. Йому надається симптоматичне лікування, медичний персонал забезпечений необхідними засобами індивідуального захисту.

В Києві госпіталізували хворого на коронавірус пенсіонера Міноборони

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат Сергій Шахов підтвердив, що одна з лабораторій виявила у нього коронавірус після поїздки в Європу.

Новини партнерів

В Україні запрацює лінія доставки харчових продуктів для пенсіонерів
В Україні залишилося 40 пунктів пропуску, через які можна потрапити в країну