В Італії шахрай 13 років прикидався сліпим заради 171000 євро пенсії

В Італії шахрай 13 років прикидався сліпим заради 171000 євро пенсії
Читать на русском

Це був не перший випадок, коли його впіймали на фінансових махінаціях

Сліпий італієць 13 років обдурював уряд на гроші, який виплатив йому 171 тисячу євро пенсії. Він з 2008 року приносив на медкомісію фальшиві довідки, а потім роз'їжджав містом на авто з телефоном у руках і вчив доньку кататися на велосипеді.

Про це повідомляє APnews із посиланням на PalermoToday.

Слідчий суддя Доната Ді Сарно ухвалив, що мешканець Палермо Франческо Файє, якого прозвали Берлусконі, протягом 13 років обманював уряд Італії шляхом махінацій із документацією. За всі роки йому виплатили 171 тисячу євро – пенсію по інвалідності (53906, 58 євро) та грошовий супровід (117942,96 євро).

Махінації вдалося виявити у 2018 році, коли він вирішив продовжити свої права водія, всупереч своєму діагнозу - кератоконус. Права йому продовжили, і Франческо зобов'язався носити окуляри, проте ним уже зацікавилася фінансова поліція Італії.

Правоохоронні органи запідозрили його у махінаціях та провели розслідування. Під час спостереження за Франческо вони побачили, як абсолютно “сліпий” чоловік користується мобільним телефоном за кермом. Він ходив повз вітрини магазинів, гуляючи по жвавому торговому центру. Також Франческо засікли, коли він вчив свою дочку кататися на велосипеді.

Пізніше з'ясувалося, що шахрай вже мав проблеми із законом. У тому ж 2018 році його викрили у махінаціях. Франческо та його спільники влаштовували фальшиві ДТП, щоб отримати виплати від страхових компаній. Спочатку його засудили до 14 років та 10 місяців позбавлення волі за скороченим покаранням, але зараз справа перебуває на апеляції.

Фінансова поліція з'ясувала, що під час зустрічей із Вищою медичною комісією “Берлусконі” приносив фальшиві та прострочені медичні довідки, щоб продовжити отримувати пенсію по інвалідності за сліпоту.

Наразі Франческо перебуває під домашнім арештом. Ймовірно, його штраф та судовий термін за 13 років обман.

Раніше APnews також повідомляв, в Італії чоловік намагався вакцинувати силіконову руку та сподівався, що таким чином йому вдасться отримати сертифікат про вакцинацію.

В Італії шахрай 13 років прикидався сліпим заради 171000 євро пенсії
В Італії шахрай 13 років прикидався сліпим заради 171000 євро пенсії

Новини партнерів

Суд в Ростові "визнав" присутність військових РФ на бойовому чергуванні на Донбасі - у Кремлі вже назвали це помилкою
Укразалізниця закупила новорічні подарунки на 35 млн грн: аудитори виявили переплату у 10,5 млн