В Італії пенсіонер до смерті забив молотком сплячу дружину-українку

В Італії пенсіонер до смерті забив молотком сплячу дружину-українку
Читать на русском

Чоловік пояснив вбивство дружини тим, що вона постійно вимагала від нього грошей.

В Італії 69-річний чоловік молотком забив сплячу дружину-українку нібито через те, що вона постійно вимагала грошей. Про це APnews пише з посиланням на видання Газета.it.

Трагічний інцидент стався в місті Ріміні 26 жовтня, жінку звали Віра Мудра. Чоловік самостійно повідомив про вбивство дружини і здався поліції.

"Джованні Лагвардія 69 років, народився в провінції Матера, але багато років мешкає в Ріміні. У минулому він працював сантехніком, а пізніше вийшов на пенсію. Протягом свого життя він ніколи не мав проблем з законом", – сказано в повідомленні.

При цьому, Лагвардія завдав сплячій дружині близько десяти ударів молотком, а потім вийшов з квартири і пішов пішки до порту, звідки викликав поліцію.

Після прибуття правоохоронців італієць зізнався у вбивстві дружини та відвів їх у квартиру, де проживало подружжя. Там в спальні знайшли тіло без ознак життя. Всюди було багато крові.

"Я не витримав. Вона завжди хотіла від мене грошей. Віра змушувала мене знову взятися за роботу сантехніка і віддавати гроші їй, які потім вона відсилала дітям до України", – розповів підозрюваний.

Поруч з закривавленим тілом жінки лежало знаряддя вбивства – молоток.

Чоловіка заарештували. Йому пред'явлені звинувачення в умисному вбивстві з обтяжливими обставинами.

Видання повідомило, що 61-річна Мудра, приїхала до Італії з України і працювала доглядальницею. Вона була матір'ю двох дітей.

Як повідомляв APnews раніше, у центрі Києва іноземець 4 рази проштрикнув ножем кухаря ресторану і намагався втекти.

Новини партнерів

Екс-голову поліції Кагарлика відправили під домашній арешт через звірства його підлеглих
Рада розгляне два питання з "опитування Зеленського" - легалізацію канабісу та скорочення нардепів