В Італії лікар убив двох пенсіонерів з Covid-19, щоб звільнити ліжко-місце в палаті

В Італії лікар убив двох пенсіонерів з Covid-19, щоб звільнити ліжко-місце в палаті
Читать на русском

Чоловік ввів своїм жертвам 2 знеболювальних, які використовуються при інтубації, проте жоден з них не потребував штучної вентиляції легенів

В Ломбардії, Італія, лікарю швидкої допомоги пред'явили звинувачення у вбивстві двох пацієнтів хворих на Covid-19 в березні 2020 року. Про це повідомляє APnews з посиланням на Mirror.

Карло Моска, 47-річний лікар швидкої допомоги Ломбардії, звинувачується в застосуванні смертельних доз анестетиків двом пацієнтам в березні 2020 року, коли почалася пандемія коронавірусу по всьому світу.

За інформацією прокуратури Італії, скаргу на свого начальника подали медсестри лікарні. Колеги Карло Моска заявили, що він спеціально вбив літніх пацієнтів, 61-річну Натале Бассі та 80-річного Анджело Палетті, щоб звільнити ліжко-місце в палатах швидкої допомоги.

Крім вбивств, Моска також звинувачується у фальсифікації медичних карт та записів ще у трьох вірогідних жертв, щоб смерті пацієнтів були більш правдоподібними.

Колишній лікар, який зараз знаходиться під домашнім арештом, стверджує, що всі звинувачення помилкові та безпідставні.

За даними справи, чоловік ввів своїм жертвам 2 препарати, які використовуються як знеболювальні при інтубації, проте жоден з них не потребував штучної вентиляції легенів.

Також у квітні 2020 року на Карло Моска надійшла анонімна скарга від медсестер. Лікар хотів, щоб медсестри стали співучасницями злочину, і змушував дівчат підтримати його алібі.

На цю мить злочинець відсторонений від посади завідувача відділення швидкої допомоги, знаходиться під домашнім арештом та продовжує заперечувати усі висунуті звинувачення з боку прокуратури.

Раніше APnews повідомляв, встановили особи всіх загиблих пенсіонерів під час пожежі в пансіонаті "Золотий час".

Новини партнерів

"Фіорентина" підписала скандального російського футболіста
"З кляпом та пакетом на голові": під Києвом жорстоко вбили пенсіонерку