В Іспанії у віці 112 років помер найстаріший чоловік у світі

В Іспанії у віці 112 років помер найстаріший чоловік у світі
Читать на русском

Чоловік помер за місяць до свого 113-річчя.

В Іспанії помер найстаріший чоловік на планеті - Сатурніно де ла Фуенте Гарсія. Чоловік прожив 112 років та 341 день. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Книги рекордів Гіннеса.

Рекордсмен народився 11 лютого 1909 року в іспанському місті Леон. Завдяки своєму невисокому зростанню (1,5 метри) Гарсії вдалося уникнути участі у громадянській війні в Іспанії. Напередодні війни він одружився, а після – заснував квітучий шевський бізнес.

У 1937 році рекордсмен пережив авіакатастрофу - літак впав на будинок, де він знаходився. У травні 2021-го Гарсія пішов робити щеплення проти COVID-19. Зазначається, що Сатурніно де ла Фуенте Гарсія захоплювався футболом, а свій секрет довголіття пояснював так:

"Спокійне життя... і нікого не ображай".

Зазначимо, що Сатурніно де ла Фуенте Гарсія прожив 112 років і 341 день. Офіційним супердовгожителем його визнали після того, як помер інший рекордсмен – 113-річний Еміліо Флорес Маркес. У Сатурніно залишилися сім дочок, 14 онуків і 22 правнуки.

Раніше APnews повідомляв, що 97-річний тенісист із Харкова потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Чоловіка визнали найсильнішим тенісистом у своїй віковій категорії.

Новини партнерів

В Одесі рейсовий автобус протаранив чотири авто та влетів у будівлю
"Прокурорка Криму" Поклонська відмовилася їхати послом у Кабо-Верде, куди її призначив Путін