В Індії на берег річки вимило 45 Covid-пацієнтів з сусіднього штату, їх тіла гнили тиждень в воді

В Індії на берег річки вимило 45 Covid-пацієнтів з сусіднього штату, їх тіла гнили тиждень в воді
Читать на русском

Інцидент викликав паніку серед місцевих жителів, оскільки біля трупів були помічені собаки

В Індії понад 45 тіл з підозрою на Covid-19 були скинуті в річку Ганг через побоювання, що родичі не зможуть їх кремувати та поховати. Через тиждень тіла, які гнили, викинуло на берег.

Про це повідомляє APnews з посиланням на DailyMail.

Місцеві жителі північного штату Біхар виявили на березі річки Ганг на кордоні з Уттар-Прадеш більше сотні тіл, які розклалися, до того ж ще кілька десятків трупів пливли вниз за течією.

Місцева влада спростувала цю цифру, заявивши, що було від 40 до 45 трупів.

За інформацією очевидця, тіла були роздуті та перебували у воді не менше 5-7 днів, але запевнив, що їх принесло течією з іншого міста:

"Ми позбавляємося від тіл, вони не звідси. У нас немає традиції викидати трупи в річку. Нам необхідно з'ясувати, звідки вони прибули до Уттар-Прадеш. Можливо з Бахрейна, Варанасі або Аллахабада", - заявив він місцевим ЗМІ.

Місцева адміністрація штату вважає, що загиблі були хворими на Covid-19, що викликало паніку серед жителів щодо поширення хвороби, оскільки біля трупів були помічені собаки.

Уряд Індії вже готується до нової хвилі коронавірусу на тлі заяв міністра охорони здоров'я про брак вакцин і кисню. За його словами, в країні залишилося доз AstraZeneca приблизно на 3-4 дні.

Раніше APnews також повідомляв, в Індії у ряду людей, які все ще видужують або вже одужали від COVID-19, виявили рідкісну грибкову інфекцію мукормікоз, яку також називають "чорним грибком".

Новини партнерів

На Буковині авто з двома дітьми у салоні перекинулось на дах: загинула 10-річна дівчинка
У Харкові чоловік підпалив власну Honda в гаражі, щоб накласти на себе руки