В Індії леопард-людоїд убив 35 осіб і втік від снайпера

В Індії леопард-людоїд убив 35 осіб і втік від снайпера
Читать на русском

Леопард нападає на місцевих жителів кожні 3 дні

В Індії Лісовий департамент в пошуках леопарда, який зжер 35 людей і сховався від снайпера, про це повідомляє APnews з посиланням на IndiaToday.

Інциденти сталися в районі Солапур Махараштри, який знаходяться в районі цукрового очерету. Уряд змушений ввести комендантську годину в селах Бітаргаон, Ванги, Дхокарі та Бхіварді, оскільки лісництву Індії все ще не вдалося відстежити та зловити дику тварину.

Департамент лісового господарства з'ясувало приблизне розташування леопарда за останній місяць після того, як звір сімейства котячих розтерзав та з'їв місцевих жителів.

Лісовий департамент Махараштри зібрав пошукову групу з 80 фахівців, включаючи собак-шукачів, встановили 18 клітин і камери стеження, але операція не увінчалася успіхом. Тому надійшов наказ убити тварину:

"Пріоритетними варіантами - загнати його в клітку або приспати транквілізатором. Але, не виключайте можливе вбивство, щоб запобігти подальшим жертвам людей".

Згідно з даними, леопард нападає на людей кожні 3 дні. Останній випадок був у селі Кармалем, місцевий снайпер взяв гвинтівку і спробував застрелити дику кішку, але їй вдалося втекти.

За останній рік в районі Махаштри від лап тварини-людожера загинуло 35 місцевих жителів і це найвищий показник за останнє десятиліття.

Раніше APnews повідомляв, 6-річна дівчинка дуже засмутилася, що в школу не можна брати з собою домашніх тварин, тому "замінувала" навчальний заклад, щоб погратися з котиком.

Новини партнерів

Експерти назвали найнебезпечніший день тижня на дорогах України
"Ситник зводить рахунки": заступник глави ОП Татаров відповів на підозру прокуратри