В Індії дівчата відчайдушно намагалися реанімувати мати з COVID-19 диханням рот в рот. Відео

В Індії дівчата відчайдушно намагалися реанімувати мати з COVID-19 диханням рот в рот. Відео
Читать на русском

До лікарні вона прибула вже при смерті

В індійській лікарні на півночі штату Уттар-Прадеш дві дочки намагалися врятувати заражену коронавірусом мати на останніх хвилинах її життя. Одна з них зробила їй штучне дихання, проте мати померла ще до приходу лікарів.

Про це повідомляє APnews.

В Індії триває боротьба в переповнених лікарнях з другим спалахом коронавірусу. В одній з них з'явилося несамовите відео, де дочки намагалися реанімувати свою літню матір, яку тільки доставили в лікарню.

Вона прибула вже при смерті, і на той час, коли медики змогли надати їй кваліфіковану допомогу, вона померла.

Індія переживає найгіршу другу хвилю Covid у світі. Сьогодні підтвердили ще про 368 147 випадків зараження - 12-й день поспіль, коли кількість хворих перевищує 300000, а загальне число в країні досягло майже 20 мільйонів за весь час пандемії.

Зараз країна займає 3 місце у світі за кількістю заражених після США і Бразилії, проте експерти підозрюють, що справжня кількість загиблих у 2, а то і в 10 разів більше офіційної статистики.

Індійські лікарні, морги та крематорії перевантажені, трупи померлих змушено спалюють на міських вулицях і автозаправках. Також по країні "вдарив" дефіцит ліків, тому громадянам доводиться йти на відчайдушні заходи та купувати неперевірені медикаменти на "чорному ринку", щоб врятувати своїх близьких.

Раніше APnews також повідомляв, в Індії загорілась COVID-лікарня, 18 пацієнтів загинули.

Новини партнерів

Квитки на концерт Моргенштерна продовжують продавати, незважаючи на внесення репера до "чорного" списку України
Контузило та відірвало пальці: в Харкові в руці дитини вибухнув power bank, а не петарда