В Індії батьки забили своїх доньок тризубцем та гантелями, щоб "догодити вищим силам"

В Індії батьки забили своїх доньок тризубцем та гантелями, щоб "догодити вищим силам"
Читать на русском

Одну з сестер виявили у сімейній кімнаті для молитви, а тіло іншої накрили тканиною червоного кольору

В Індії сімейна пара отримала "божественне послання" від вищих сил, в якому вимагалося вбити своїх дітей. Чоловік і дружина закололи двох своїх доньок тризубцем, а потім забили їх до смерті гантелями. Про це повідомляє APnews з посиланням на The Hindu.

Про інцидент повідомили сусіди вбитих дівчат. Вони подзвонили в поліцію індійського міста Маданапалле та розповіли, що з сусідніх квартир доносяться дивні звуки. В одній з квартир поліцейські виявили 27-річну Алехо та її 22-річну сестру Саю.

Розтин показав, що дівчат спочатку закололи тризубом, а потім забили до смерті гантелями.

Причина звірського вбивства все ще з'ясовується, проте правоохоронні органи вважають, що у сімейної пари була порушена психіка після того, як у них виявили Covid-19:

"Чоловік та дружина, які вбили своїх дітей, були віруючими, а коронавірус тільки посилив їх віру в божественні сили. Після вбивства вони просили залишити тіла в будинку, оскільки вважали, що дівчатка "божественним" чином воскреснуть. Під час прибуття наших співробітників батьки дівчат перебували у стані трансу".

На цю мить вбивці перебувають під наглядом психіатрів. Варто відзначити, що окультизм та жертвоприношення постійно практикують в Індії. Люди старшого віку приносять дари індійським богам, від чого часто страждають їхні власні діти.

Раніше APnews повідомляв, в Одеській області підліток розстріляв на дитячому майданчику своїх друзів.

Новини партнерів

Григорій Суркіс в Раді "засвітив" листування про трансфери в "Динамо"
У Харкові через сльозогінний газ евакуювали всіх учнів гімназії. Відео