Пристайко пояснив відсторонення прокурорів у справі рейсу МН17

Пристайко пояснив відсторонення прокурорів у справі рейсу МН17
Читать на русском

Вадим Пристайко відзначив, що технічна частина розслідування вже завершена.

Українских прокурорів у справі рейсу МН17 відсторонили від обов’язків через ротацію в рамках реформи Генеральної прокуратури. Про це повідомив міністр закордонних справ Вадим Пристайко під час брифінгу.

За його словами, відсторонення прокурорів не вплине на подальше розслідування, а українська сторона допоможе Нідерландам у цій справі.

"Що стосується слідчих, то це відома проблема, яка існує при зміні, ротації слідчих. Я запевняю вас, що генпрокурор і слідчі, які зайняті справою... керівництво знає, питання розглядається, але він відбувається в контексті нормальної ротації. Не всі слідчі йдуть. Є напрацьовані матеріали", - розповів голова МЗС України.

Також він зазначив, що наразі завершилася технічна частина розслідування.

"Суд буде 9 березня. Це вже кримінальна справа, технічне справа закінчилася. Визначені результати яким саме російським "Буком" був збитий літак. Ми підходимо до важливого кримінальному розслідуванню. До речі, глава МЗС Нідерландів був на засіданні п’яти міністрів, щоб поділитися досвідом, як захищати інтереси держави у такій катастрофі", - підкреслив Пристайко.

Як раніше повідомляв APnews, Україна відсторонила прокурорів, які займалися справою трагедії рейсу МН17.

Новини партнерів

Стала відома доля вітання "Слава Україні" після скасування статуту ЗСУ
Милованов заявив, що на оновлення засобів виробництва необхідно $50 млрд