В Google Maps з'являться попередження про обмеження на пересування через COVID-19

В Google Maps з'являться попередження про обмеження на пересування через COVID-19
Читать на русском

Google Maps будуть надсилати сповіщення про обмеження роботи прикордонних пунктів пропуску

Сервіс Google Maps буде попереджати про обмеження, які ввели у різних країнах через епідемію коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на блог Google.

Google Maps будуть надсилати сповіщення про обмеження роботи прикордонних пунктів пропуску. Обмеження будуть показувати, якщо Google отримає відповідну інформацію від місцевої влади.

Першими країнами, в яких запустять дану функцію, стануть Канада, Сполучені Штати Америки та Мексика. Після цього оновлення з’явиться в Аргентині, Австралії, Бельгії, Бразилії, Колумбії, Франції, Індії, Мексиці, Нідерландах, Іспанії, Таїланді та Великій Британії. Пізніше нові функції запустять в інших країнах також.

Оновлені карти підкажуть користувачам, наскільки заповнені автобуси, метро або станції для пересадки. У Google Maps можна буде проглянути, чи переповнений залізничний вокзал, чи курсує автобус за обмеженим розкладом та о котрій автобусні зупинки найменш людні.

Як повідомляв APnews раніше, черговий етап ослаблення карантину в Україні починається в середу, 10 червня, однак Київ та ще шість областей не можуть почати вводити нові ослаблення через велику кількість хворих на коронавірус.

Новини партнерів

Санкції Євросоюзу проти Росії продовжили ще на рік
ДБР офіційно повідомило Порошенку про підозру у справі Семочко