В Дніпрі у трьох артистів театру підозрюють коронавірус, ще 40 відправили на обсервацію

В Дніпрі у трьох артистів театру підозрюють коронавірус, ще 40 відправили на обсервацію
Читать на русском

Після повернення у трьох артистів виявили температуру

Учасники трупи Дніпропетровського академічного театру опери та балету перервали європейські гастролі через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону, загалом виїздили з України 43 особи. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Після повернення у трьох артистів виявили температуру, їх доправили під нагляд медиків, ще 40 осіб знаходяться обсервації.

"У трьох учасників колективу виявлено незначне підвищення температури. Їх вже доправили під нагляд медичних працівників Дніпровської міської клінічної лікарні № 21. Ще 40 людей перебувають на обсервації на території області. Всі вони почуваються добре, повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації", - йдеться у повідомленні.

Крім того, директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк розповів, що троє учасників трупи знаходяться в Міській клінічній лікарні № 21 імені проф. Є.Г. Попкової. Наразі невідомо, захворіли вони на ГРВІ чи COVID-19, це стане відомо після подальших спостереження та обстеження.

Як повідомляв APNEWS раніше, Заступник міністра охорони здоров'я головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу заявив, що МОЗ покладає на водіїв громадського транспорту функцію контролю кількості пасажирів в транспорті на час карантину в Україні.

Новини партнерів

Нардеп Ар'єв перетворився в Ганнібала Лектера, захищаючись від коронавірусу
Кличко показав, як миє руки в боксерських рукавичках. Відео