В "червоному" Дніпрі стриптиз-клуб збирає сотні людей на вечірці, зробивши їм "швидкі тести" - поліція безсила

В "червоному" Дніпрі стриптиз-клуб збирає сотні людей на вечірці, зробивши їм "швидкі тести" - поліція безсила
Читать на русском

Власники знайшли "лазівку в законодавстві" і користуються нею, наражаючи людей на небезпеку

Незважаючи на те, що Дніпро знаходиться в червоній зоні - власники клубу «Rio» продовжують проводити масові вечірки і концерти з кількістю учасників понад 500 осіб. А все тому що власники нібито знайшли "лазівку в законодавстві", передає APnews.

Так, за правилами «червоних зон» бути присутнім на заході можна тільки за наявності сертифіката про вакцинацію або негативного тесту на COVID-19.

Власники клубу «Rio» не придумали нічого кращого, ніж тестувати людей "швидкими тестами" по "домовленості з клінікою Synevo". Як результат - поліція, яка приїхала на виклик про масові порушення карантину, розводить руками і нічого не може зробити - ті, у кого немає сертифікатів, тикають їм в обличчя експрес-тести, зроблені 15 хвилин назад.

А тим часом в Україні з кожним днем ​​нові антирекорди по захворюваності. І Дніпропетровська область в списку, до слова, в лідерах. За останню добу 23785 українців захворіли, більше 600 чоловік померли. У МОЗ готують, що скоро буде по 30-40 тисяч нових хворих щодня (і це тільки за офіційними даними).

Раніше APnews писав, що у Києві кафе 17 разів "попалося" на порушенні карантину.

Новини партнерів

Кулеба: Переконаний, Україна буде в наступній хвилі розширення ЄС
Арсен Аваков захворів на коронавірус