В Чернівцях подвоїлась кількість осіб на карантині з підозрою на коронавірус

В Чернівецькій області на коронавірус перевіряються 6 осіб
Читать на русском

В Чернівецькій області на карантин через коронавірус госпіталізовано вже 6 осіб.

Після виявлення першого хворого на коронавірус в Чернівцях, протягом 12 березня на карнтин перейшло ще кілька осіб і до 13 березня їх кількість подвоїлась.

В п'ятницю 13 березня, до обласної клінічної лікарні із підозрою на коронавірус госпіталізовано ще одну буковинку. Жінка має ознаки інфекційного захворювання та перебувала в Італії, повідомляє Чернівецька ОДА в Facebook.

За інформацією, що була надана лікарям, жінка повернулася додому 8 березня.

До того у інфекційне відділення поступила дружина буковинця, у якого було діагностовано COVID-19 в четвер 12 березня. Жінка почувається добре та не має ознак захворювання, проте вирішила ізолюватися у медичному закладі, щоб не наражати на небезпеку оточення.

До того ж вночі ще трьох людей, які перетнули КПП "Порубне", було ізольовано в лікарню.
"За інформацією прикордонників, громадяни прибули з Італії. Наразі вони перебувають під медичним спостереженням. У них не зафіксовано підвищеної температури, спостерігатимуть їх лише впродовж доби, а отже поки медики не відносять їх до осіб з підозрою на коронавірус", - говориться у повідомленні.

В Чернівцях подвоїлась кількість осіб на карантині з підозрою на коронавірус

Прикордонники заявили, що люди поводились підозріло, тому вони вирішили повідомити про них медпрацівників, котрі взяли їх під спостереження.

Таким чином, станом на 13:30 13 березня, в області є 2 підтверджених випадки інфікування коронавірусом. Всього до інфекційного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні з підозрою госпіталізовано 6 осіб.

Як раніше повідомляв APnews, МОЗ перевіряє на коронавірус близько 100 осіб.

Нагадаємо, що в Україні через коронавірус ізолювали понад 20 осіб, з них двоє в Києві

Новини партнерів

Укрзалізниця призупинила пасажирське сполучення із Словаччиною
Україна закриває кордон на два тижні через коронавірус