В Австрії активісти зайняли віллу підсанкціонного друга Путіна

В Австрії активісти зайняли віллу підсанкціонного друга Путіна
Читать на русском

Активісти, які назвали себе анархістами, поширили у соцмережах заяву, в якій засудили війну РФ проти України та закликали конфіскувати будівлю для розміщення біженців.

В Австрії група активістів зайняла розкішну віллу на озері Аттерзеє, яка належить колишньому віце-прем'єр-міністру уряду РФ Ігорю Шувалову. Про це повідомили у австрійському виданні Kurier.

"Захоплення розкішної вілли в регіоні Зальцкаммергут, що приписується колишньому віце-прем'єру росії Ігорю Шувалову, знову поставив у центр уваги власність російських олігархів в Австрії та протест проти війни в Україні", - йдеться у статті.

Зазначається, що невідомі активісти, "бажаючи послати сигнал проти війни в Україні та олігархізму", проникли на віллу у віддаленій частині берега Аттерзеї в суботу вранці, проте виявилося це лише за півдня. У будинку триває ремонт, що дозволило активістам легко розмістити свої банери на фасаді. На кількох з них було написано "Солідарність з усіма біженцями та втікачами" та "Підривна війна скрізь".

Пізніше активісти, які назвали себе анархістами, поширили в соцмережах заяву, в якій засудили війну РФ проти України та закликали конфіскувати будівлю для розміщення біженців, втікачів та безпритульних. Крім того, вони нарікають, що майже всі підходи до озера Аттерзеє знаходяться у приватній власності, тому закликають забезпечити вільний доступ.

Вілла розташована на території близько 2,5 га, зараз на ній ніхто не проживає. За даними ЗМІ, навесні віллу залишив впливовий російський політик та друг путіна Ігор Шувалов, включений до списку олігархів, проти яких ЄС запровадив санкції.

Новини партнерів

72 бійці Азову було відправлено на гелікоптерах в Маріуполь – Білецький
Успіх Раків, одкровення Стрільців та удача Водоліїв: докладний гороскоп на 23 травня