В Австралії кішкам мають намір заборонити гуляти на вулиці та штрафувати за порушення “комендантської години”

В Австралії кішкам мають намір заборонити гуляти на вулиці та штрафувати за порушення “комендантської години”
Читать на русском

Подібні правила вже діють в Австралії для власників собак.

Влада Австралії планує встановити обмеження на перебування кішок на вулицях, щоб захистити дику природу. Вони виловлюватимуть тварин із вулиць та штрафуватимуть їх власників.

Про це повідомляє APnews із посиланням на DailyMail.

Нові правила для домашньої тварини хочуть прийняти після проведеного дослідження. У ньому показали, що кожна дика кішка щороку вбиває понад 740 місцевих диких тварин, а домашня – у середньому 180 щороку. Також за допомогою GPS-трекерів було доведено, що домашні кішки полюють на більші відстані, ніж передбачалося раніше.

Зазначається, що по всій країні щодня 3 мільйони ссавців, 2 мільйони рептилій та 1 мільйон сумчастих тварин помирають від нападів диких та домашніх кішок.

Тепер влада по всій країні вводить обмеження у спробі подолати котячу бійню.

У Канберрі розводитимуть усіх нових кішок у закритих приміщеннях вже з середини 2022 року. Порушення правил загрожує власникам тварин штрафом у 1600 доларів.

У Бендіго (Вікторія) мешканці зобов'язані тримати кішок лише на території свого будинку чи квартири. Якщо тварину виловлять служби, то власники зможуть "викупити" її за 120 доларів.

Кішкам на Аделаїдських пагорбах Південної Австралії взагалі встановлять комендантську годину - їм буде заборонено перебувати на вулиці вночі з 20:00 до 7 ранку. У Фрімантлі Західної Австралії заборонять перебувати у громадських місцях.

Якщо парламент штату Вашингтон прийме нові правила, то там тварини більше не зможуть ходити дорогою, узбіччям та пішохідними доріжками, якщо вони будуть не на повідку.

Кошатникам загрожує ще один штраф у 200 доларів, якщо їхні вихованці заблукають у заростях.

Варто зазначити, що обмеження були схвалені багатьма власниками та заводчиками кішок, які хочуть приділяти більше уваги відповідальному утриманню тварин. Подібні правила вже діють в Австралії для власників собак.

Раніше APnews також повідомляв, у Росії в Іванівській області співробітники виправної колонії №4 зловили кота з наркотиками, який повинен був "пронести" товар до ув'язнених. У нашийнику тварини виявили марихуану.

В Австралії кішкам мають намір заборонити гуляти на вулиці та штрафувати за порушення “комендантської години”

Новини партнерів

В Україні виявлено п’ять нових випадків "Омікрону" - МОЗ
Мовний омбудсмен вже місяць з'ясовує, чи треба карати Зеленського за російську на прес-марафоні. Документ