В Австралії чоловік убив двомісячного сина і сів поруч з трупом грати в приставку

В Австралії чоловік убив двомісячного сина і сів поруч з трупом грати в приставку
Читать на русском

За кілька тижнів до вбивства, він шукав в інтернеті способи управляти власним гнівом

У штаті Вікторія, Австралія, 23-річний Джозеф Макдональд вбив свого 7-тижневого сина через те, що немовля голосно плакав і заважав грати в PlayStation. Чоловіка засудили до 9 років в'язниці. Про це повідомляє APnews з посиланням на The Sun.

Мама немовляти перебувала на кухні, під час криків своєї дитини. Коли вона зайшла до вітальні, його батьковбивця качав колискову і, як ні в чому не бувало, продовжував грати на консолі PlayStation.

На питання про плач дитини, він відповів, що просто пеленав його.

На наступний день Саманта Дакментон повезла дитину в лікарню, оскільки дитина відмовлялася від їжі. Діагностика визначила, що у малюка закрита черепно-мозкова травма від тупого предмета. Коли лікарі почали підозрювати, що травма не випадкова, а дитина не падала - батько втік з лікарні. Немовля померло через 5 днів після госпіталізації.

Джозеф Макдональд ховався в кінному хліві, перш ніж міліція штату оголосила його в розшук.

Медичний розтин виявив у дитини множинні кровотечі та величезну гематому на голові, яка була викликана частими ударами об підлогу.

"Малюк заслужив, щоб до нього ставилися з ніжністю, любов'ю і турботою. Цього заслуговують всі діти. Ви позбавили його найголовнішого - права на життя", - заявив суддя під час виголошення вироку.

У Джозефа були проблеми з психікою, мабуть, пов'язані з пристрастю до каннабісу і постійними іграми в PlayStation. Його дружина заявила, що він часто приходив в лють і зривався на дітях, коли його відволікали від улюбленої гри в PlayStation.

"Я не змогла захистити мого хлопчика, тому що довіряла Джозефу. Я кохала його.

Ти підірвав мою довіру, обдурив і зрадив мене. Ти не заслуговуєш прощення, як і не заслуговуєш, щоб тебе називали татом".

Раніше APnews повідомляв, у Флориді чоловіка задушила віконна рама, коли він намагався пограбувати квартиру.

Новини партнерів

ФОПи "віджали" у поліції свої намети і залишаються ночувати на Майдані – фото
Прокуратура відкрила справу через втомлені стовпи Кличко