В АТБ різко звинтили ціни на гречку, крупи, і продукти "борщового набору"

В АТБ різко звинтили ціни на гречку, крупи, і продукти "борщового набору"
Читать на русском

Стрімке підвищення цін обумовлюється значним зростанням витрат виробництва, пов’язаних з вжитими карантинними заходами.

Мережа супермаркетів АТБ дотримується принципу збереження мінімальних торговельних націнок, а підвищення цін на деякі продукти, які спостерігаються останні часом, пов'язані з підвищенням відпускних цін постачальників і девальвацією гривні. Про це повідомив голова ради директорів і генеральний директор корпорації "АТБ" Борис Марков на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що підвищення цін зараз можна спостерігати у багатьох великих мережевих рітейлерів.

"Така ситуація пов’язана зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торговельної мережі АТБ, а й для усіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі. Зокрема, продукти з так званого борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали на 35−128%, цукор на 8%, макаронні вироби на 9,5%, пшенична крупа на 11%, гречка на 51%, борошно — 5%, яйця — 6%", - зазначає Марков.

Стрімке підвищення цін постачальники обумовлюють значним зростанням витрат виробництва, пов’язаних з вжитими карантинними заходами через пандемію коронавірусу. А саме - заборонами і обмеженнями на перебування великої кількості працівників в одному приміщенні, транспортними проблемами тощо.

Відзначається, що в умовах карантину компанія АТБ "працює виключно за мінімальною націнкою, заробляючи не на вартості товару, а на обсязі його реалізації".

"Зазначаємо, що на сьогоднішній день магазини торговельної мережі АТБ забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення", - запевнив Марков.

Як повідомляв APNews, в Україні зросли ціни на продукти харчування.

Новини партнерів

Кличко закликав Кабмін скасувати ПДВ на комунальні тарифи через коронавірус
Кількість хворих на коронавірус в Україні збільшилась до 73 осіб