В Аргентині 20 людей померли від отруєного кокаїну, понад 70 у лікарні

В Аргентині 20 людей померли від отруєного кокаїну, понад 70 у лікарні
Читать на русском

У ЗМІ повідомляють, що кількість загиблих у містах Херлінгем, Сан-Мартін та Трес-де-Фебреро, ймовірно, зростатиме.

В Аргентині у низці міст провінції Буенос-Айрес люди, які вживають наркотики, купили отруєний кокаїн. В результаті щонайменше 20 людей померли, 74 особи з отруєнням були госпіталізовані до лікарень. Влада не виключає, що кількість жертв і постраждалих продовжить зростати.

Про це APnews повідомляє з посиланням на закордонні ЗМІ. За інформацією Reuters, у кокаїні, швидше за все, була токсична речовина, якою "розбавили" наркотики банда наркоторговців.

Джерело видання повідомило, що кількість загиблих у містах Херлінгем, Сан-Мартін і Трес-де-Фебреро, ймовірно, зростатиме.

Є кілька версій того, що сталося. Згідно з першою – наркоторговці "розбавляли" наркотик, щоб скоротити витрати на тлі війни за територію з бандами, що конкурують. Згідно з іншою версією, це зробили навмисно в рамках зведення рахунків між торговцями людьми.

Щоправда, офіційно це ще не підтверджено – чекають на результати лабораторних досліджень. Кокаїн перевіряють, щоб визначити, що спричинило смерть. Як йдеться у заяві місцевого міністерства охорони здоров'я провінції, деякі жертви страждали від опіоїдної інтоксикації.

"Ця подія є абсолютним винятком. У нас немає прецеденту вважати, що ситуація загострилася, а характер торгівлі людьми змінився настільки, що це стало звичним явищем. Я сподіваюся, що більше ніколи цього не побачу", - сказав генеральний прокурор Сан-Мартіна Марсело Лапарго телеканалу Todo Noticias.

Поліція повідомила, що кокаїн був проданий у бідному районі "Пуерта 8" у Сан-Мартін - передмісті на північ від столиці Аргентини - десяток людей було заарештовано. Є кілька підозрюваних.

Міністр безпеки провінції Буенос-Айрес Серджіо Берні закликав "тих, хто купив наркотики протягом останніх 24 годин, відмовитися від того, що вони купили".

Раніше APnews повідомляв, у США чоловік убив дружину мискою пластівців з героїном, його провину довели грудним молоком жертви.

Новини партнерів

На Одещині чоловік розрив могилу свого начальника, щоб "побачити його обличчя"
Луцькі рятувальники врятували дитину, яка застрягла в батереї (Фото)