В Антарктиді українські полярники сфотографувалися на вулиці в літньому одязі, - фото

В Антарктиді українські полярники сфотографувалися на вулиці в літньому одязі, - фото
Читать на русском

Таким чином дослідники намагались підкреслити аномальність тих процесів, які відбуваються в унікальних екосистемах континенту.

В Антарктиді українські полярники сфотографувалися на вулиці в літньому одязі, щоб звернути увагу на глобальні зміни клімату. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Національного антарктичного центру.

«Наші полярники, які працюють на станції «Академік Вернадський», чи не кожен день спостерігають наслідки зміни клімату. Саме тому вони підтримали Кліматичний марш і закликали приєднатися до нього всіх небайдужих. Для фото вони вибрали літній одяг, щоб підкреслити аномальність тих процесів, які відбуваються в унікальних екосистемах Антарктики, і привернути увагу до цієї проблеми», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що за даними вчених за останні 50 років середня температура на континенті зросла на + 3 С⁰ - це приблизно як різниця клімату між Україною і Скандинавією. Це призводить до значних змін в екосистемах регіону: тануть льодовики, змінюється хімічний склад Південного океану, Антарктида «зеленіє», деякі види тварин захоплюють нові, не властиві раніше для них території тощо.

Раніше APnews повідомляв, еколог пояснила, чим обернеться для України зникнення зими.

Новини партнерів

Поліція затримала водія, який влаштував смертельну ДТП у Рівненській області
У Росії керівник пермського главку СК наклав на себе руки, після наради у справі Бекмансурова