В США на гонці NASCAR сталися дві масові аварії: постраждали десятки гонщиків

В США на гонці NASCAR сталися дві масові аварії: постраждали десятки гонщиків
Читать на русском

Переможець в гонці визначився завдяки аварії на останньому колі.

У Флориді в рамках чемпіонату NASCAR відбулася гонка "500 миль Дайтона". У цьому році вона запам'ятається в першу чергу завдяки двом масовим аваріям на початку і кінці заїзду. Про це повідомляє APnews.

Перша аварія сталася вже на 14-му колі гонки, коли гонщик Кайл Буш в третьому повороті в'їхав у Крістофера Белла. Той, своєю чергою, зачепив Аріка Альміролу, який в результаті вилетів на трасу перед наступними позаду машинами. Все це призвело до масового завалу, в результаті якого з гонки вибули шість гонщиків. Серед них був сам Альмірола, а також володар поула Алекс Боумен.

Слідом за цим в гонці сталася ще одна аварія - всього за перші 15 кіл перегонів відбулося дві масові аварії. Також гонку зупинили через сильний дощ. Однак коли заїзд відновили, проблеми для гонщиків не зникли.

На останньому колі боротьбу за перемогу вели три гонщики. Все в тому ж третьому повороті Майкл Макдауелл змусив Бреда Кезеловскі в'їхати в Джоуї Логано. Однак якщо на початку гонки стався "простий" завал, то зараз на трасі спалахнув вогонь, а саму трасу покрило осколками. В результаті гонку повністю зупинили, а переможцем призначили Макдауелла, який на момент зупинки лідирував в гонці.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про жахливу аварію, яка сталася під час одного з Гран-прі Формули-1. Болід французького гонщика Ромена Грожана зачепив іншого гонщика і влетів в огорожу. Практично відразу після цього болід, який розколовся надвоє, вибухнув.

Новини партнерів

В Україні камери автофіксації почали відстежувати виїзд на смугу громадського транспорту
Спочатку спали на траві, потім біля борделю: на Занзібарі через зламаний літак застрягли 180 українців