УЗ з 26 лютого зупиняє продаж квитків у Івано-Франківськ та зворотно: що робити пасажирам

УЗ з 26 лютого зупиняє продаж квитків у Івано-Франківськ та зворотно: що робити пасажирам
Читать на русском

Продаж квитків буде призупинено на 2 тижні

У зв’язку з карантинними обмеженнями Укрзалізниця призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно. Продаж зупиниться з 00 год. 00 хв. 26 лютого й продовжиться до 12 березня 2021 року.

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу перевізника.

Повідомили, що наразі опрацьовується алгоритм дій для пасажирів, які придбали квитки раніше. Укрзалізниця разом із Міністерством інфраструктури налагодить механізм, який дасть змогу пасажирам безпечно дістатися до місць призначення.

Є й можливість повернення. Пасажири зможуть повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого.

Перевізник звертає увагу, що 24 – 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом. Наголосили, що у продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож.

Щодо пасажирів, які планують поїздки в гори, пропонують альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Також продовжить курсування швидкісний «Лижний експрес» № 745 до Славська.

Раніше APnews писав, що на Прикарпатті заборонять посадку та висадку пасажирів.

Новини партнерів

Синоптик розповів, якою буде погода у березні та коли підуть з України морози
Ключовий гравець "Шахтаря" отримав травму напередодні матчу Ліги Європи