Успіх Тельців, цілі Дів та енергія Терезів: докладний гороскоп на 5 липня

Успіх Тельців, цілі Дів та енергія Терезів: докладний гороскоп на 5 липня
Читать на русском

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір'їв від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Овнам зараз буде легше сприйняти зміни у житті, вибрати, змінити ставлення до минулого. Може виникнути безліч незвичайних планів та ідей.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельцям для закріплення успіху рекомендується продумана реклама. Беріться за будь-які починання та не сумнівайтеся у власних здібностях.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки, всі пропозиції, навіть найпривабливіші, краще спочатку ретельно обміркувати, а потім уже приймати рішення. Гарний час для художників та музикантів.

Рак

21 червня — 22 липня

Ракам нагадають про незроблену роботу чи невиконану обіцянку. Дійте виходячи з вашого сьогоднішнього розуміння ситуації. Гарний час для роботи з думками.

Лев

23 липня — 22 серпня

У Львова успіх залежить від того, наскільки практично вони розпорядяться вільним часом. Чим би ви не займалися, викладайтеся на повну.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Дівам зірки рекомендують не падати духом через перешкоди на шляху до мети. Підтримка може прийти звідти, звідки її зовсім не чекаєте.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

У Терезів загострюється зв'язок з природними енергіями і поки що подіями майбутнього, що тільки намітилися. У особистому житті основним завданням є розвиток духовного зв'язку.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

У Скорпіонів може виникнути підозра, що їх методи роботи не подобаються оточуючим. Висловлюйте свої емоції, але не йдіть у них на поводі.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільці будуть змушені протистояти стороннім впливам. У багатьох назрівають зміни в особистому житті, пов'язані з поїздками та великими придбаннями.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козероги зможуть створити вигідне уявлення про свою особу в очах потрібних людей. Використовуйте для цього будь-яку нагоду.

Водолій

21 січня — 18 лютого

У Водоліїв може з'явитися бажання заробити гроші якимось незвичайним чином. Здоровий глузд і тверезий розрахунок будуть сьогодні дуже доречними.

Риби

19 лютого — 20 березня

Рибам можна порадити виявити особливу ретельність у виборі одягу, косметики та продуктів харчування. Поставтеся уважніше до почуттів інших людей.

Читайте також:
Успіх Тельців, активність Водоліїв та вибір Риб: докладний гороскоп на 4 липня

Новини партнерів

Шотландія та Уельс нададуть Україні $120 млн військової допомоги - Джонсон
У Мінобороні розповіли, чи є потреба у примусовій мобілізації жінок