Успіх Тельців, активність Водоліїв та вибір Риб: докладний гороскоп на 4 липня

Успіх Тельців, активність Водоліїв та вибір Риб: докладний гороскоп на 4 липня
Читать на русском

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір'їв від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

У Овнів буде яскраво виражена особиста ініціатива та лідерство у всьому, що стосується роботи. Може відкритися можливість втілення в життя давнього наміру.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельці можуть взяти на себе нову відповідальність, успішно поділитися досвідом, заробити гроші завдяки новій ідеї.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки вразять оточуючих своїми здібностями. Вищі сили активізують у вас тонкі енергії, і ви можете відчути здібності до ясновидіння та цілительства.

Рак

21 червня — 22 липня

Раків найбільше спокушатиме спокій, комфортна обстановка. Можуть розпочатися глибокі внутрішні процеси, у зв'язку з чим ви почнете подумувати про зміну діяльності.

Лев

23 липня — 22 серпня

Левам варто зважитися і довести задуману справу до кінця. Декому потрібно вирішити питання, пов'язані з давніми зобов'язаннями.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Дівам корисно сконцентрувати свою увагу на практичних, реальних аспектах свого існування. На роботі на вас чекають зміни, оновлення відносин з оточуючими.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

У Терезів з'являться схильності до духовних практик. Добре працювати із символами та знаками, вивчати стародавні тексти. Дозвольте собі робити спонтанні вчинки.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

У Скорпіонів турботи будуть пов'язані переважно з обстановкою на роботі. Імовірні непередбачені витрати, але й прибуток може впасти буквально з неба.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

У Стрільців з'явиться можливість розширити освіту, отримати нові навички; встановляться зв'язки, що стануть фундаментом майбутніх справ.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

У Козерогів може змінитися джерело доходів. Імовірні поїздки з питань, які колись були відкладені, сприятлива колективна робота.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водолії зрозуміють, що родичі та знайомі мають на них занадто великий вплив. Цей час якраз підходить для того, щоб стати самостійнішими.

Риби

19 лютого — 20 березня

Рибам у ситуації вибору вирішуйте продумано, саме в цьому випадку ви отримаєте допомогу та підтримку. У цей період ви здатні звільнитися від усього, що заважає, і набути душевного комфорту.

Читайте також:
Відносини Раків, бажання Дів та сюрпризи Стрільців: докладний гороскоп на 3 липня

Новини партнерів

У "Дії" з'явиться пенсійне посвідчення
Відносини Раків, бажання Дів та сюрпризи Стрільців: докладний гороскоп на 3 липня