Усику приготуватися: в боксі з'явиться нова вагова категорія

Усику приготуватися: в боксі з'явиться нова вагова категорія
Читать на русском

Нова категорія повинна розташуватися між першою важкою і суперважкою вагами.

Організація WBC оголосила про створення нової вагової категорії, яка розташується між крузервейтом і хевівейтом. Про це APnews повідомляє з посиланням на Boxing Social.

Як відзначають представники організації, боксери-супертяжі стають тільки могутніше, тому виникла необхідність "зрушити" рамки хевівейта. Раніше супертяжем ставав боксер, який ставав важче 90,72 кілограмів.

Після введення нової вагової категорії (у якої поки немає назви) рамки крузервейту "стиснуться". Раніше ця категорія стартувала з 79,5 кілограмів і закінчувалася на 90,72 кілограмах, зараз же рамки виглядають так - з 79,5 кілограмів до 86,2 кілограмів. А хевівейт стартуватиме з 101,6 кілограмів.

Відповідно, з 86,2 до 101,6 кілограмів і буде розташовуватися нова вагова категорія. Всі деталі будуть розголошені в листопаді 2020 року. Назва категорії поки не розголошується.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що український чемпіон в легкій вазі Василь Ломаченко втратив свої пояси, поступившись Теофімо Лопесу єдиним рішенням суддів. З вердиктом Ломаченко, втім, не погодився.

Новини партнерів

У Києві безхатька проштрикнули ножем у черзі за безкоштовною їжею
У Раді запропонували штрафувати депутатів за порушення карантину "на 17 000 євро"