Усик і Ломаченко знялись у російському фільмі про "дружбу народів"

Усик і Ломаченко знялись у російському фільмі про "дружбу народів"
Читать на русском

У фільмі спортсмени розповідають про свою віру і дружбу з росіянами

Українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко взяли участь у зйомках документального фільму "Здрастуй, брате! Христос воскрес". Про це повідомляє APnews з посиланням на фільм, який оприлюднено на каналі Корсуньская пустинь в YouTube.

У фільмі спортсмени розповідають про свою віру і дружбу з росіянами. Стрічку представив російський монастир "Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустинь" разом з Києво-Печерською лаврою.

У кінокартині також з'явились російські спортсмени - боксер Олександр Трубников і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров, митрополит Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій та інші священнослужителі.

"Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні", - йдеться в описі до фільму.

Крім того, у фільмі Ломаченко заявив, що у нього багато друзів в Росії і він не може з ними припинити спілкуватися, бо "сказали, що це країна, яка воює з нашою країною… Це не вкладається у моїй голові. По суті, ми є одним народом".

Як повідомляв APnews раніше, Рада закликала посилити санкції проти РФ через війну на Донбасі та анексію Криму.

Новини партнерів

В провінції-епіцентрі коронавірусу в Китаї вперше з початку епідемії відкриють школи
Поліція буде відслідковувати злочини проти довкілля за допомогою супутникової системи