Усик назвав "трішки хворими" тих, хто критикує українських спортсменів за фото з росіянами

Усик назвав "трішки хворими" тих, хто критикує українських спортсменів за фото з росіянами
Читать на русском

Боксер також заявив, що такі критики "заражені хайпом".

Український боксер Олександр Усик назвав людей, які критикують наших спортсменів за фотографії з російськими колегами "трішки хворими".

Про це він заявив під час прес-конференції 28 вересня, передає APnews.

"Це хайп. Люди зараз заражені хайпом, хочуть, щоб про них говорили, щоб про них чули. Я розумію, про що ви говорите, але я не хочу рекламувати ніяким чином цих людей. Трошки хворі, що тут зробити", - висловився боксер.

Також він прокоментував сума свого гонорару за бій з британським боксером Ентоні Джошуа. Він заявив, що сума, яку називають у мережі "сильно перебільшена" (в ЗМІ фігурувала сума в 3 млн фунтів стерлінгів - понад 100 мільйонів грн).

Українець серед іншого додав, що має намір звозити чотири чемпіонські пояси, завойовані під час останнього поєдинку у Лондоні, в Крим і відсвяткувати там перемогу - побачити родичів, друзів і свого першого тренера, а також сходити до свого рідного спортзалу.

Контекст

Щодо фотографування з російськими спортсменами, то варто нагадати, що після завоювання бронзової медалі за стрибки у висоту українська спортсменка Ярослава Магучіх потрапила на знімки фотографів в обіймах росіянки Марії Ласіцкене. Остання є капітаном армії РФ і у 2018 році була довіреною особою Путіна на виборах президента РФ.

Після цього на олімпійську чемпіонку посилався шквал критики та осуду.

Як писав APnews, мовний омбудсмен Тарас Кремінь засудив обійми спортсменки Магучіх з росіянкою.

Новини партнерів

"Це технічно неможливо": "Дія" не відстежує, куди подорожують українці з ковід-сертифікатами
Рівень смертності від COVID-19 в Україні зріс удвічі за два тижні