Усик і Ломаченко увійшли в ТОП-5 кращих боксерів сучасності

Свій рейтинг Pound for pound склав авторитетний журнал The Ring.

Олександр Усик і Василь Ломаченко увійшли в п'ятірку кращих боксерів сучасності незалежно від вагових категорій. Цей список склав авторитетний боксерський журнал The Ring.

Український чемпіон в легкій вазі Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) посів друге місце в рейтингу, поступившись тільки Саулю Альваресу (53-1-2, 36 КО). А колишній абсолютний чемпіон крузервейту і нинішній супертяж Олександр Усик (17-0, 13 КО) замкнув п'ятірку.

Крім мексиканця і двох українців в топ потрапили також японець Наойя Інуе та американець Теренс Кроуфорд. Інуе з рекордом 19-0 при 16 перемогах нокаутом розташувався на третьому рядку рейтингу, а Кроуфорд, який виграв всі 36 своїх поєдинків (27 з них - нокаутом), зайняв четверту сходинку.