Усик - Чісора. Українець переміг одноголосним рішенням суддів

Усик - Чісора. Українець переміг одноголосним рішенням суддів
Читать на русском

Олександр Усик продовжив свою безпрограшну серію.

У ніч на неділю, 1 листопада, в Лондоні на Арені О2 зустрілися український боксер Олександр Усик і британець Дерек Чісора. Поєдинок тривав усі 12 раундів, і редакція APnews розповість, як саме складався цей бій для українського бійця.

На старті поєдинку Дерек Чісора показав, що для нього хевівейт - рідний дивізіон, в той час як Усик себе явно поки відчуває незатишно серед настільки великих хлопців. Українець більше концентрувався на захист, намагаючись не пропускати наднебезпечними оверхенди від британця.

Однак поступово втома Чісори і робота ногами Усика дозволила українському бійцю перехопити ініціативу і більше не віддавати її. Більш того, вже до шостого раунду Олександр вже відверто перебоксував опонента, викидаючи непогані серії з двох-трьох точних ударів поспіль.

А вже починаючи з сьомого раунду почало здаватися, що на рингу опиниться саме британець - його оборона і до цього не була блискучою, але на тлі втоми він зовсім програвав Усіку в швидкості і точності своїх дій.

На жаль, достроково завершити поєдинок Усіку не вдалося - але і нервів з приводу результату поєдинку особливих не було. Картки суддів лише підтвердили загальне враження - це одноголосна перемога Усика, яка стала для українця другий в суперважкому дивізіоні і відкрила дорогу до тітульнуму поєдинку проти Ентоні Джошуа.

Нагадаємо, що APnews ми вели текстову онлайн-трансляцію поєдинку. Там можна прочитати про те, як розвивався поєдинок раунд за раундом, а також - освіжити в пам'яті ключові події, які відбувалися перед поєдинком.

Новини партнерів

В Україні за добу COVID-19 захворіли майже 8 тисяч людей
Непереможний Усик проти ветерана Чісори в Лондоні. Текстовий онлайн