Усі органи держвлади мають продовжити роботу у звичайному режимі - Зеленський

Усі органи держвлади мають продовжити роботу у звичайному режимі - Зеленський
Читать на русском

Мова йде про: Міністерства, голів ОДА, місцеве самоврядування, підприємства критичної інфраструктури державної та комунальної власності.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що всі без винятку органи державної влади, заклади охорони здоров’я та правоохоронні органи мають продовжити роботу у звичайному режимі - особливо важлива робота Верховної Ради. Про це він сказав у відеозверненні

“Міністерствам, головам ОДА, місцевого самоврядування, керівникам підприємств — забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній”, — сказав Президент.

З його слів, також це стосується усіх підприємств критичної інфраструктури державної та комунальної власності й вантажного транспорту.

“Роботу у звичайному режимі мають продовжити всі без винятку органи державної влади, заклади охорони здоров’я та правоохоронні органи. Особливо важлива робота зараз Верховної Ради України. На мою думку, зміна плану роботи Верховної Ради неприпустима”, — підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів з 12:00 середи, 18 березня, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Крім того, Володимир Зеленський в новому відеозверненні закликав відповідні державні структури забезпечити доплату до пенсій на період карантину та заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

Всі регулярні пасажирські перевезення через кордон припиняться опівночі - ДПСУ
Зеленський вимагає у Ради призначити повний склад Кабміну та продовжувати реформи