Уряд затвердив проект державного бюджету на 2021 рік

Уряд затвердив проект державного бюджету на 2021 рік
Читать на русском

Мокан додав, що прийняття урядом проекту держбюджету відбулося відповідно до графіка бюджетного процесу

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан заявив, що уряд затвердив проект закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Мокана.

"Сьогодні вранці на позачерговому засіданні Кабмін прийняв проект закону" Про Державний бюджет України на 2021 рік ", - вказав він.

Мокан додав, що прийняття урядом проекту держбюджету відбулося відповідно до графіка бюджетного процесу, до 15 вересня документ повинен бути переданий на розгляд Верховної Ради.

Кабінет міністрів також схвалив проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень". У ньому звертається увага на необхідність вжиття заходів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень і зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб'єктів господарювання в умовах триваючого карантину.

Як повідомляв APnews раніше, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що проект державного бюджету на 2021 подадуть до Верховної Ради 15 вересня.

Новини партнерів

"Шкодую, що не вдарив мудака по обличчю": в матчі ПСЖ - "Марсель" суддя видалив п'ять гравців за дві хвилини
Богдан: Я ніколи не повернуся до Офісу президента Зеленського