Уряд вже працює над планом виходу з карантину з травня

Уряд вже працює над планом виходу з карантину з травня
Читать на русском

За умови позитивної динаміки, буде запущено економіку України за визначеним планом.

Кабінет міністрів розробляє план виходу з карантину з травня, однак обмежувальні заходи у квітні не припиняться. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля під час засідання Кабміну у середу, 8 квітня.

За словами прем’єра, послаблення карантину буде можливим лише за умови зниження рівня захворюваності на коронавірус в країні.

"В травні, за умови позитивної динаміки, ми запустимо економіку України за визначеним планом, який буде додатково повідомлений урядом.

(Ред.- План) чітко розписаний і кожен буде знати свою роль, час і місце, коли він почне ходити на роботу, повноцінно працювати, які будуть соціальні стандарти нашого життя в травні: масочний режим, соціальні дистанції, розтермінування в часі початку і завершення робочого часу, щоб не створювати години пік. Над цими пунктами уряд працює. В квітні ми від карантину не відійдемо", - наголосив Шмигаль.

Читайте також:

Як повідомляв APnews, Кабмін запропонував Раді закрити Україну для іноземців з країн, де є спалах коронавірусу, і після карантину.

Новини партнерів

Менше аграріям, більше на боротьбу з корупцією: як Кабмін вдруге "перекроїв" бюджет
Тріщини в будівлі в розпал ремонту: "Охматдит" не готовий до відкриття, незважаючи на заяву Зеленського - фоторепортаж