Уряд виділив дотацію на виплату пенсій з бюджету в майже 30 млрд гривень

Уряд виділив дотацію на виплату пенсій з бюджету в майже 30 млрд гривень
Читать на русском

Постанова вносить зміни в дохідну та видаткову частини бюджету Пенсійного фонду України на 2020 рік

Кабінет міністрів України у середу, 8 липня, прийняв постанову, яка передбачає виділення 29,7 млрд гривень з державного бюджету на покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду України та на виплати пенсіонерам під час карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання уряду.

Постанова вносить зміни в дохідну та видаткову частини бюджету Пенсійного фонду України на 2020 рік. Доходи ПФУ в 2020 році зростуть з 448,4 млрд гривень до 481,5 млрд гривень. При цьому власні доходи фонду зростуть з 325,4 млрд гривень до 338,9 млрд гривень.

"Загалом, асигнування з Державного бюджету на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду зростають на 29 704,1 млн гривень", - йдеться в пояснювальній записці.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні, починаючи з середи, 1 липня, підвищився прожитковий мінімум, від розміру якого залежать соціальні та трудові виплати, в тому числі розмір мінімальної пенсії.

Новини партнерів

У Луганській області через пожежу евакуювали десятки людей, продуктами горіння отруїлися діти - поліція
Причиною масштабних пожеж в Луганській області могла стати аномальна спека або підпал - поліція