Уряд сьогодні планує затвердити бюджет Пенсійного фонду на 2020 рік

Уряд сьогодні планує затвердити бюджет Пенсійного фонду на 2020 рік
Читать на русском

На сьогоднішньому засіданні планує розглянути низку законопроектів, а також проектів постанов, зокрема про затвердження бюджету Пенсійного фонду на 2020 рік.

Кабмін на сьогоднішньому засіданні планує розглянути низку законопроектів, а також проектів постанов. Про це повідомляє сьогоднішній порядок денний Кабміну.

Так, урядовці планують розглянути проекти постанов щодо змін та порядку надання субвенцій з держбюджету на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, а також про затвердження бюджету пенсійного фонду на 2020 рік.

Окрім того, планується до розгляду проекти указів президента України, зокрема, про призначення стипендій імені Тараса Шевченка учням загальноосвітніх навчальних закладів.

Також в уряді планують розглянути низку законопроектів, зокрема, про внесення змін до ЗУ "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у звʼязку з порушенням строків їх виплати", а також внесення змін до податкового та Митного кодексів у зв’язку з прийняттям ЗУ "Про запобігання корупції".

У Кабміні за підсумками засідання Уряду, о 13:30, відбудеться брифінг.

Новини партнерів

На Закарпатті стався землетрус
Через масштабну пожежу у Венесуелі загинули 12 осіб