Уряд схвалив перерахунок розміру держдопомоги на дітей: хто і скільки отримуватиме

Уряд схвалив перерахунок розміру держдопомоги на дітей: хто і скільки отримуватиме
Читать на русском

Відповідна постанова затверджує порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї для усіх видів державної соцдопомоги.

Український уряд підтримав перерахунок державної соціальної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Про це повідомляє APnews з посиланням на урядовий портал.

Уряд схвалив відповідний проект постанови, якою передбачено, що сума такої допомоги становитиме 2,5 розміру прожиткового мінімуму відповідного віку. На дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, - 3,5 розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Варто зазначити, що цей документ затверджує порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї для усіх видів державної соцдопомоги.

"З 1 липня призначення і виплата державної соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям та допомоги на дітей одиноким матерям особам, у яких закінчився строк таких виплат у березні-червні, здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соцдопомоги", - йдеться у тексті документу.

Також передбачається, що соцдопомога особам має призначатися і виплачуватися вже починаючи з липня 2020 року.

Раніше APnews повідомляв, які закони протягла Рада, поки всі стежили за терористом в Луцьку.

"Постраждали одесити": Мер Одеси Труханов ввів мораторій на висотну забудову узбережжя
До кінця року долар буде по 29,5: Економіст пояснив, як це вплине на ціни

Новини партнерів