Уряд оголосив нові умови вступу до ВНЗ у 2021 році: що зміниться для абітурієнтів

Уряд оголосив нові умови вступу до ВНЗ у 2021 році: що зміниться для абітурієнтів
Читать на русском

Для вступників на бакалаврат і магістратуру введуть нові вимоги.

Кабінет міністрів України розповів про ключові моменти вступної кампанії у 2021 році.

Про це APnews повідомляє з посиланням на урядовий портал.

Зокрема, серед основних моментів - розширення можливостей використання електронного кабінету абітурієнта.

Як зазначили в уряді, вступна кампанія пройде у звичні терміни, тобто в липні 2021 року.

Початок реєстрації електронних кабінетів і завантаження туди документів - з 1 липня, а прийом заяв і документів - 14 липня. 23 липня – завершення прийому заяв від вступників тільки за сертифікатами ЗНО, а 16 липня - від вступників тільки за результатами співбесід, вступних екзаменів та творчих конкурсів.

Новими умовами передбачається, що в електронному кабінеті вступника подати електронну заяву зможуть абітурієнти, які планують продовжити навчання після отримання ступеня молодшого спеціаліста за наявності сертифіката ЗНО.

Також передбачається можливість виконання вимог до зарахування через електронний кабінет з використанням електронного підпису абітурієнта.

Наступного року для абітурієнтів встановлять обмеження кількості заяв для подачі на небюджетні місця за контрактом - не більше 30 заяв на людину. Також, у заяви вступників, які зараховані на бюджет, будуть автоматично включені всі інші конкурсні пропозиції, крім випадків, коли вступник сам відмовиться від цього з різних причин.

Що стосується вступу до магістратури, будуть введені вагові коефіцієнти, в рамках яких буде збільшена вага балу за випробування за фахом.

Як повідомляв APnews, в Українському центрі оцінювання якості освіти уточнили, коли і кому в Україні доведеться платити за ЗНО.

Новини партнерів

90 млн за вирок. За шість років НАБУ злило на боротьбу з корупцією 3,6 млрд грн
Санлікар Ляшко розповів, які обмеження чекають на Україну після жорсткого карантину