Уражені 30% легенів: відомий телеведучий розповів, як захворів на тяжку форму COVID-19

Уражені 30% легенів: відомий телеведучий розповів, як захворів на тяжку форму COVID-19
Читать на русском

За словами Володимир Остапчука, протягом 5 днів у нього трималась температура 39,6 і не падала ні з якими ліками

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук у тяжкій формі переніс коронавірус. У нього було уражено 30% легенів та понад 5 днів трималась дуже висока температура - 39,6 градусів.

Про це APnews повідомляє на його інтерв’ю офіційному телеграм-каналу МОЗ.

Остапчук розповів, що у нього не було жодних симптомів, коли рентген показав, що уражені 30% легенів. Вже після обстеження лікарі поставили діагноз - атипова пневмонія.

“В мене було ускладнення - атипова пневмонія. Дізнавсь я про це дивним чином - жодних симптомів немає, температура 36,6, ми їдемо в лікарню і там мені роблять рентген. Кажуть: “у вас 30% ураження легенів”. Тому я в складній формі перехворів. Десь тиждень у мене була температура 39. Найвища - 39,6 і вона не падала протягом 5 днів взагалі - ні з якими ліками”, - розповів Остапчук.

Його дружина Христина додала, що всі ці дні чоловік просто спав і дуже багато пітнів.

“Я за ніч по 5 разів змінювала одяг, простирадла. Їх можна було викручувати - все було мокре. Я сама нічого, крім вітамінів, не приймала, симптоматики не було. А за Володимира я дуже боялась, тому обрала всі ліки, які тільки можна - від антибіотиків (кололи і пили) до гомеопатичних, гормони і дуже багато вітамінів”, - розповіла жінка.

Раніше APnews писав, щовзимку на Україну чекає кілька піків захворюваності COVID-19.

Новини партнерів

ООН схвалила резолюцію України щодо Криму: Росія виступила проти
Кравчук розповів, коли на Донбасі затвердять план "Б"