"Умудрився перенести на ногах": Лукашенко заявив, що перехворів на коронавірус

"Умудрився перенести на ногах": Лукашенко заявив, що перехворів на коронавірус
Читать на русском

Лукашенко вважає, що 97% населення Білорусі переносять коронавірус безсимптомно, і додав, що "потрапив в золотий фонд Білорусі"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що переніс коронавірус безсимптомно на ногах. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Лукашенка під час зустрічі з керівництвом та особовим складом відомств системи забезпечення національної безпеки при відвідуванні військової частини 3214 внутрішніх військ МВС.

"Я приношу вибачення за свій голос. Останнім часом доводиться дуже багато говорити. Але найдивовижніше те, ви сьогодні зустрічаєтеся з людиною, який на ногах примудрився перенести коронавірус. Таке вчора висновок лікарі зробили. Безсимптомно", - сказав він.

Лукашенко вважає, що 97% населення Білорусі переносять коронавірус безсимптомно, і додав, що "потрапив в золотий фонд Білорусі".

"Як я і говорив, 97% населення у нас переносять цю заразу безсимптомно. Слава богу, що мені вдалося потрапити в цю когорту безсимптомних. Нарешті і я потрапив в золотий фонд Білорусі, перенісши цей вірус".

Як повідомляв APnews раніше, президент Білорусі Олександр Лукашенко дав "поради" білорусам щодо боротьби з коронавірусом, хоча спочатку цього захворювання Лукашенко не визнавав.

Новини партнерів

Обігнали і відкрили вогонь: учасник перестрілки на трасі Южне – Одеса розкрив подробиці нападу
АРМА розсекретила сім компаній, які претендують на покупку УМХ