Уманський заявив про продовження активної роботи з МВФ щодо програм

Уманський заявив про продовження активної роботи з МВФ щодо програм
Читать на русском

Уманський та Люнгман обговорили поточний стан справ та подальші кроки двостороннього співробітництва

Голова Міністерства фінансів України Ігор Уманський під час зустрічі з постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом заявив, що для України безумовним пріоритетом є продовження активної співпраці з МВФ. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Під час зустрічі Уманський та Люнгман обговорили поточний стан справ та подальші кроки двостороннього співробітництва. Вони наголосили на важливості подальшого співробітництва України з МВФ.

"Програма розширеного фінансування МВФ є важливою для підтримання фінансової стабільності та реалізації структурних реформ в Україні, що є пріоритетом діяльності уряду. Ми продовжуємо спільно з нашими колегами з МВФ активну роботу для початку програми", - сказав голова Мінфіну.

Крім того, Уманський запропонував найближчим часом організувати зустріч керівництва уряду з керівництвом МВФ у Вашингтоні, щоб обговорити співпрацю у майбутньому.

Уманський заявив про продовження активної роботи з МВФ щодо програм

Як повідомляв APnews раніше, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман у Києві заявив, що Міжнародний валютний фонд бачить помітний прогрес у переговорах з Україною.

Новини партнерів

Всеукраїнський референдум: у Раді чекають на пропозиції українців до закону
Євросоюз виключив із санкційного списку Азарова та Ставицького