"Укрзалізниця" з 1 червня запускає електрички у 10 областях. Список

"Укрзалізниця" з 1 червня запускає електрички у 10 областях. Список
Читать на русском

Пасажири допускатимуться до поїздки виключно в захисних масках

"Укрзалізниця" з 1 червня почне перший етап відновлення курсування приміських потягів. Про це повідомляє APnews з посиланням на сайт компанії.

Так, електрички запустять лише у 10 областях.

"Зараз ми отримали дозвіл на запуск низки електричок в 10 областях. Тому з наступного тижня відновлять свої маршрути 214 приміських потягів", – зазначив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Станом на 28 травня "Укрзалізниця" отримала рішення про ослаблення карантину з 1 червня від регіональних комісій з питань ТЕБ та НС у таких областях: Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаській, Житомирській, Хмельницькій (у напрямку Жмеринка – Гречани та Хмельницький – Волочиськ).

Відповідно, з 1 червня на філії "Донецька залізниця" почнуть курсувати 38 поїздів, на "Львівській залізниці" – 20 поїздів, на "Одеській залізниці" – 44 потяги, а філія "Південна залізниця" запустить 112 поїздів.

У разі ухвалення в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів триватиме.

Варто зазначити, пасажири допускатимуться до поїздки виключно в захисних масках.

Як повідомляв APnews раніше, "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на західний напрямок.

Новини партнерів

Корабель SpaceX з астронавтами успішно зістикувався з Міжнародною космічною станцією. Трансляція
Іран досі не віддав бортові самописці збитого літака МАУ